פעילויות לקבוצות

מזמינים אתכם לסיור חווייתי בין טורבינות רוח ענקיות, מאגרי מים האוגרים אנרגיה ומתקנים לייצור חשמל סולארי, ואל מול נוף עוצר נשימה של עמק המעיינות והרי הגלעד. נשמח לארח אתכם לסיור בחוות הרוח או בשילוב אתרים ואטרקציות נוספים.

חוות הרוח בגלבוע

אנרגיה מתחדשת במרומי הגלבוע

בין טורבינות רוח ענקיות, מאגרי מים האוגרים אנרגיה ומתקנים לייצור חשמל סולארי, ואל מול נוף עוצר נשימה של עמק המעיינות והרי הגלעד נכיר את עולם האנרגיה המתחדשת, נצפה בסרט על כוחה של הרוח ונתוודע לטכנולוגיה של טורבינות הרוח והאגירה השאובה. ניתן להמשיך את הסיור באופן רגלי או רכוב אל הקיבוץ, להכיר את סיפורו של הקיבוץ שנאחז בהר, לראות מקרוב את מתקני האנרגיה הסולארית ולצפות אל עמק חרוד והשומרון.

משך הסיור שעה ורבע, והוא מתאים בכל עונות השנה.

חבילות

חדשנות ירוקה בעמק המעיינות

חדשנות ירוקה בעמק המעיינות

יום סיור על אנרגיה מתחדשת וחקלאות ביולוגית אורגנית. היום כולל סיור בחוות הרוח במעלה גלבוע, בו יפגשו המבקרים עם מגוון דרכים לייצור אנרגיות ירוקות – טורבינות רוח, חשמל סולארי ואגירה שאובה. לאחר מכן נעצור לארוחת צהרים ברמה גבוהה בקיבוץ שדה אליהו ונמשיך לסיור בביו תור בשדה אליהו. קיבוץ שדה אליהו הוא חלוץ בתחום החקלאות האורגנית וההדברה הביולוגית בארץ ובעולם. בסיור נבקר במטע ובשדה האורגני ובמרכז המבקרים שם נלמד מהי חקלאות אורגנית ביולוגית ואיך מתקיימת קהילה שיתופית דתית.

משך הפעילות – 4-5 שעות.

מחזון החשמל לאנרגיות מתחדשות

מחזון החשמל לאנרגיות מתחדשות - מ"נהריים בגשר"
ועד "חוות הרוח" בגלבוע

סיור חזון ישראלי – מייצג חווית נהריים, סיפור חלוצי גשר, מעבר גדר המערכת וסיפורה של אסתר ארדיטי "המלאך בלבן. סדנת פוקצ'ות באגדת לחם, וסיור אנרגיות נקיות – ביקור במרכז המבקרים לאנרגיות נקיות בגלבוע, הכולל: תצפית נוף, סרטן השראה על אנרגיית הרוח, עמדות הפעלה, סיור בשביל הטורבינות והאגירה השאובה.

משך הפעילות – 3-4 שעות (לא כולל נסיעות).

אנרגיה בגלבוע

אנרגיה בגלבוע

נהיגה עצמית ברכבי RZR במסלול אתגרי מאוד המשלב נסיעה ביערות הגלבוע עליות וירידות מעברים מיוחדים וטכניקת נהיגת שטח יחודית!
באמצע המסלול נגיע אל חוות הרוח במעלה גלבוע ונסייר בין מתקני האנרגיה המתחדשת, ונצפה בסרט על כוחה של הרוח.

את המסלול ילווה מדריך נהיגה מוסמך ומיומן שידאג לאתגר את החברים ולהעביר להם את החוויה המושלמת.

סיורים עם מדריכי הבית

מבין מדריכי הבית של חוות הרוח בחרנו את מורי הדרך הטובים ביותר, והם מציעים לכם סיורי יום מרתקים בגלבוע ובעמק.

שיתוף

שיתוף בfacebook
שיתוף בwhatsapp
שיתוף בemail
שיתוף בprint

טופס יצירת קשר

רוצים לדעת עוד? מלאו את הפרטים בטופס ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם!

מה חדש אצלנו

ליצירת קשר דברו איתנו דילוג לתוכן